Poděkování

Poděkování Pečovatelské službě

Vážená paní ředitelko, 
chtěla bych poděkovat za profesionální práci vašich zaměstnanců, konkrétně paní Neckařové a paní Smrčkové. Staraly se o mého otce, vše dělaly s maximálním nasazením, vždy mi poradily a pomohly, když se mi v péči o otce vyskytl nějaký problém. Díky nim jsem, pro mne, těžké situace během péče  zvládla i na velkou vzdálenost.
Ještě jednou děkuji a přeji mnoho spokojených klientů.  
S pozdravem Michaela Smyslová

Poděkování Chráněnému bydlení

Vážená paní Svačinková, milá Martinko, slovy naší babi "Zlatý Andílku". Těžko uvěřit, že člověk v jejím věku a ještě s podlomeným zdravím má ještě takovou radost ze života a chuť rozdávat lásku. Vám se to podařilo, protože díky Vaší péči a obětavosti, která je i nad rámec Vašich povinností prožívá nádherné stáří. Stejný obdiv patří i všem Vašim kolegyním, kuchařskému i technickému personálu i celému vedení tohoto skvělého zařízení. 
Slovo „Díky“ je málo, proto přeji hodně štěstí v osobním životě a elánu pokračovat ve Vaší báječné práci.
 

Poděkování Centru denních služeb

Celému kolektivu CDS děkujeme za vánoční přání a dárečky pro manžela a i my vám všem přejeme radostnou a klidnou vánoční pohodu. V novém roce ať vás provází zdravé tělo i duše, pohoda a také potěšení z vaší záslužné a obětavé práce. Připojujeme i upřímné poděkování za péči o ing J. Večeřu. Zřetelně je u něho patrný pokrok v aktivitě i v komunikaci, rád centrum navštěvuje a dokonce někdy při návratu domů si prozpěvuje. Za to vše vám posíláme velké poděkování a upřímné pozdravy.

Mohlo by vás zajímat

top