Poděkování

Poděkování Pečovatelské službě

Vážená paní ředitelko, 
chtěla bych poděkovat za profesionální práci vašich zaměstnanců, konkrétně paní Neckařové a paní Smrčkové. Staraly se o mého otce, vše dělaly s maximálním nasazením, vždy mi poradily a pomohly, když se mi v péči o otce vyskytl nějaký problém. Díky nim jsem, pro mne, těžké situace během péče  zvládla i na velkou vzdálenost.
Ještě jednou děkuji a přeji mnoho spokojených klientů.  
S pozdravem Michaela Smyslová

Poděkování Chráněnému bydlení

Vážená paní ředitelko,
Vážená paní vedoucí,
Dovoluji si touto cestou poděkovat vám všem, tj. i sociálním pracovnicím, všem pečovatelkám i ostatním pracovníkům za skvělou práci při rekonstrukci suterénních prostorů, povedlo se a nám se tam daří.
Současně bych chtěla poděkovat za skvěle zorganizovaný výlet do Čech pod Kosířem. Pokud byste vše pro nás nezařídili, nikdy bychom něco tak krásného neuviděli. Velmi si vážím toho a děkuji za průběh cesty, po který se všichni o nás starali s úsměvem i vtipem, ač někdy i zlobíme.
Velmi si vážím přístupu vás všech, i v těžších  situacích máte dobrou náladu a úsměv na tváři, moc nám to pomáhá.
Ještě jednou vřele díky a doufám, že takových výletů si s vámi ještě užijeme. 

Poděkování Centru denních služeb

Celému kolektivu CDS děkujeme za vánoční přání a dárečky pro manžela a i my vám všem přejeme radostnou a klidnou vánoční pohodu. V novém roce ať vás provází zdravé tělo i duše, pohoda a také potěšení z vaší záslužné a obětavé práce. Připojujeme i upřímné poděkování za péči o ing J. Večeřu. Zřetelně je u něho patrný pokrok v aktivitě i v komunikaci, rád centrum navštěvuje a dokonce někdy při návratu domů si prozpěvuje. Za to vše vám posíláme velké poděkování a upřímné pozdravy.

Mohlo by vás zajímat

top