Další poděkování Pečovatelské službě

Dobrý den,
chtěli bychom touto cestou poděkovat a vyjádřit velkou pochvalu pečovatelkám Kamile Jurenkové, Kláře Škarabelové a Václavě Fialové za vzornou péči o naši maminku a manželku Mariannu Nováčkovou. 
S pozdravem
Vážená paní ředitelko,
chtěl bych touto cestou velice poděkovat za péči a přístup k mé osobě. Bydlím na DPS Příčná 6 a využívám služeb pracovnic pečovatelské služby. Paní vedoucí PhDr. Jana Neckařová je odborník na svém místě. Vždy mi ochotně poradila a pomohla vyřešit problémy, se kterými jsem se na ni mohl bez bázně obrátit. Paní vedoucí se pohybuje po DPS a nemá problém se zastavit, poradit, popovídat si i s ostatními nájemníky. Pracovnice, které ke mně docházely byly vždy příjemné a ochotné vykonat potřebné služby, které jsem měl domluvené. K jejich práci nemám žádných připomínek a vždy jsem se na jejich příchod těšil. V současné době se stěhuji k Vám na Penzion a věřím, že se tam setkám také s tak skvělými pracovnicemi, jaké jsem potkal na Příčné.
S pozdravem
Vážená paní Rašková,
z celého srdce bych vám chtěla poděkovat za to, s jakou péčí a trpělivostí jste se starala o moji maminku. Jsem vám vděčná i za to, jak lidsky a bez předsudků jste respektovala rozhodnutí maminky i moje, aby zemřela v klidu a bez trápení. Jsem ráda, že jsem se s vámi mohla setkat a povídat si.
Nikdy na to nezapomenu.
top