Další poděkování Pečovatelské službě

Vážená paní ředitelko,
děkuji moc za blahopřání k narozeninám, kterého si vážím a jsem ráda, že mohu využívat vaší služby. Obědy jsou velmi dobré a slečny, resp. paní, které jej přináší, velmi milé.
Přeji vám pevné zdraví a pohodu při vaší náročné práci.
Srdečně zdraví  
Tímto bych chtěla poděkovat pracovníkům sociálních služeb, ať už lidem v kanceláři, terénním pracovníkům a v neposlední řadě zaměstnancům v kuchyni. Můj tatínek měl před rokem mozkovou příhodu a já potřebovala pomoc. Setkala jsem se s lidmi, kteří byli velice vstřícní a poradili mi v této nelehké situaci. Paní v kanceláři mi vše vysvětlily a poradily, terénní pracovníci velice milí, obědy byly na jedničku. Tatínek si stravu velice pochvaloval, jídla bylo dostatek a vše vždy snědl. Tato práce je velmi záslužná, ale také velmi tvrdá. Dokud se člověk neocitne v takové situaci jako já, neví, jak moc je důležité, že existují sociální pracovníci. Všichni jednou zestárneme a budeme někoho potřebovat. Ať už z rodiny nebo právě Vás. Vaše práce je velmi důležitá, Váš postoj k těmto lidem je velmi důležitý, a Vy jste ukázali, že jste lidé s dobrým srdcem a na správném místě. Tímto Vám všem ještě jednou velké poděkování. 
Dobrý den,
děkuji velmi Vašim pečovatelkám paní Mužné a paní Ševčíkové za jejich péči v podobě nákupů a úklidu, mytí oken atd. Jsem spokojená a dojatá jejich péčí!
Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za pečovatelskou službu, kterou jste poskytovali od června 2017 mé mamince pí. Štěpánce Kouřilové. Byla jsem velmi spokojena se všemi pracovnicemi, které se o maminku staraly. Oceňuji jejich spolehlivost, profesionalitu a lidský přístup. Díky tomuto mohla dožít ve svém domácí prostředí, což si vždy velmi přála.