Další poděkování Pečovatelské službě

Vážená paní ředitelko,
děkuji moc za blahopřání k narozeninám, kterého si vážím a jsem ráda, že mohu využívat vaší služby. Obědy jsou velmi dobré a slečny, resp. paní, které jej přináší, velmi milé.
Přeji vám pevné zdraví a pohodu při vaší náročné práci.
Srdečně zdraví  
Tímto bych chtěla poděkovat pracovníkům sociálních služeb, ať už lidem v kanceláři, terénním pracovníkům a v neposlední řadě zaměstnancům v kuchyni. Můj tatínek měl před rokem mozkovou příhodu a já potřebovala pomoc. Setkala jsem se s lidmi, kteří byli velice vstřícní a poradili mi v této nelehké situaci. Paní v kanceláři mi vše vysvětlily a poradily, terénní pracovníci velice milí, obědy byly na jedničku. Tatínek si stravu velice pochvaloval, jídla bylo dostatek a vše vždy snědl. Tato práce je velmi záslužná, ale také velmi tvrdá. Dokud se člověk neocitne v takové situaci jako já, neví, jak moc je důležité, že existují sociální pracovníci. Všichni jednou zestárneme a budeme někoho potřebovat. Ať už z rodiny nebo právě Vás. Vaše práce je velmi důležitá, Váš postoj k těmto lidem je velmi důležitý, a Vy jste ukázali, že jste lidé s dobrým srdcem a na správném místě. Tímto Vám všem ještě jednou velké poděkování. 
Dobrý den,
děkuji velmi Vašim pečovatelkám paní Mužné a paní Ševčíkové za jejich péči v podobě nákupů a úklidu, mytí oken atd. Jsem spokojená a dojatá jejich péčí!